گل آرایی

خدمات گل آرایی با مجموعه هنری تصویر ساز 

گل آرایی فضای مراسم تاثیر بسیار زیادی در محیط دارد که بدو ورود میهمانان توجه آنها  را به خود جلب می کند ، بنابراین گل آرایی مجالس یکی از مهمترین بخش های تدارکات و مراسم ها می باشد .  از انواع متفاوت گل آرایی می توان به مجالس عروسی ، عقد ، ورودی باغ ها و همایش ها … اشاره کرد .
دقت و ظرافت در کنار خلاقانه بودن نحوه ی گل آرایی ، در هر مجلسی باعث تمایز و منحصر به فرد شدن مراسم می شود ، که  تاثیر بسیار زیادی هم ، در شکوه و زیبایی عکس های گرفته شده ی مراسم خواهد داشت .
مجموعه ی هنری تصویر سازان این افتخار را دارد که در این زمینه خدمتگزار شما بوده باشد .

توجه به نیاز مشتری

توجه به نیاز و سلیقه ی شما مشتری عزیز در وهله اول کاری ماست اما بعضی از سفارشات قابلیت انجام در محدوده ی فضایی و امکانات شما را ندارند ، پس شما نیاز و سلیقه ی  خود را به ما مطرح می کنید و تیم هنری تصویر ساز مشاوره های لازم و کاربردی را با توجه به سفارش شما برایتان گوشزد می کند که در نهایت باعث ایجاد بهترین نتیجه می شود .
انعطاف پذیری از سمت ما باعث جلب رضایت شما می شود چرا که شما هستید محیط مراسم خود را آنگونه که می خواهید در ذهن خود می آرائید و ما آن را برای شما پیاده سازی می کنیم.

ایده پردازی و خلاقیت

ایده پردازی و خلاقیت در اجرای پروژه ی گل آرایی به تنهایی کافی نمی باشد . بلکه باید به اصولی دیگر از قبیل : فصل برگزاری مراسم ، بودجه ی میزبانان و سلیقه آنها هم توجه کرد .
گروه هنری تصویر ساز دیدگاه ویژه ای به این مهم داشته و از دیزاین های روز دنیا ایده برداری کرده و سلیقه و رویای شما را چاشنی آن می کند که همین امر باعث منحصر به فرد شدن مراسم شما می شود.

طراح  

طراح باید با توجه به فضا و پتانسیل آن نوع گل آرایی را طراحی کند . مثلا در فضاهای کوچک و یا مناظره های خاص که دید میهمانان مورد توجه است نباید از پایه های بلند و گل های حجیم استفاده کرد .
پروژه ی گل آرایی دارای نکات فراوانی بوده که توجه به آن ها باعث شیک بودن و چشم نوازی مراسم خواهد شد ، پس از عهده ی هر فردی بر نمیاید و باید از توانایی ها و خلاقیت فردی کارشناس استفاده کرد.
در مجموعه هنری تصویر ساز ما از طراحان دارای تجربه ی بالا و خلاق بهره گرفته ایم که رضایت شما مشتریان عزیز را از هر لحاظ به دست آوریم.

ناظر کیفی  

گروه هنری تصویر ساز یکی از مجموعه های با تجربه و مطمئن در امر دیزاین و طراحی فضای مجالس می باشد که از بروزترین متدها در این زمینه بهره می گیرد. اما این تنها اول ماجراست بلکه برای اجرای عالی این ایده ها باید فردی ناظر بر کیفیت پروژه ها باشد.  ناظر کیفی ما در تمام طول اجرای پروژه ی گل آرایی در کنار طراح حضور داشته و باعث اجرای با کیفیت دیزاین محیط می شود  .

زمان بندی خدمات

گل آرا باید از قبل ، فضای سالن را ببیند و هماهنگ با آن و با توجه به سلیقه ی شما برنامه ریزی ها را انجام دهد .
تهیه ی مقدمات سفارش گل آرایی امری زمان بر و حساس بوده چرا که در بعضی از سفارشات ، گل آرایی حتی باید گل ها را از کشوری دیگر سفارش دهد ، پس بایدبه زمان توجه کرد تا بتوان در نهایت با صبر و آرامش بهترین نتیجه را به دست آورد .
در مجموعه هنری تصویر سازم تمام امور  ،  برنامه ریزی و زمانبندی می شود که همین ،  سبب کیفیت بالای کارهای ماست.

تجهیزات

ما در پروژه های گل آرایی خود از انواع گل های موجود در بازار ایران همچنین گل های بازارهای خارجی ( قابل سفارش ) با توجه به نوع سلیقه و بودجه ی شما استفاده می کنیم .