بادکنک آرایی

خدمات بادکنک آرایی با مجموعه هنری تصویرساز

بادکنک آرائی نوعی تزئین فضا است که با انواع بادکنک انجام می شود که در سال های اخیر جایگاه ویژه ای در مراسم های مختلف از قبیل عروسی ، تولد ، نامزدی و … دارد .

بادکنک آرایی با توجه به تم و نوع جشن ، انواع مختلفی دارد که متناسب با آن جشن انجام می شود .

ما تم های گوناگونی را برای انواع جشن ها در نظر داریم .

برای جشن تولد تم هایی از قبیل ، بادکنک آرایی با طرح زنبور ( استفاده از بادکنک های زرد ، سفید و مشکی ) .

بادکنک آرایی با طرح توت فرنگی و شخصیت های کارتونی ( استفاده از رنگ های سبز ، قرمز ) و …

همچنین برای جشن هایی از قبیل عروسی ، عقد و نامزدی ، دیواری از جنس بادکنک تدارک خواهیم دید که باعث جلوه هر چه بیشتر مراسم شما خواهد شد .

توجه به نیاز مشتری

بادکنک آرایی توسط تیم هنری تصویرساز با به کار گیری سلیقه و نظرات شما عزیزان در محل برگزاری جشن انجام می گیرد .

مجموعه ما نظرات و ایده های جالبی در این زمینه را به شما معرفی می کند .

در پایان این فرصت را به شما می دهد که ایده های خلاقانه و خاص خود را با ما در میان بگذارید تا ما با توجه به نیاز و سلیقه شما ، کار بادکنک آرایی مجلستان را انجام دهیم .

بدین ترتیب هم کیفیت بالا ، هم نظر و سلیقه شما به طور همزمان باعث ایجاد نتیجه ای چشمگیر و عالی خواهد شد .

ایده پردازی و خلاقیت

چون کار بادکنک آرایی در مراسم های مختلف ایده ای جدید است ، پس می توان از انواع فکر های خاص و خلاقانه برای انجام آن استفاده کرد که باعث تمایز هر چه بیشتر با دیگر تیم های بادکنک آرایی می شود .

ما در کار های خود برای مناسبت های گوناگون ، انواع گونه های بادکنک آرایی را در نظر داریم که با توجه به سلیقه شما می توانیم آن ها را جهت بهبود و نزدیک کردن به نوع نظر شما تغییر دهیم .

طراح

مجموعه هنری تصویرساز به عنوان یکی از حرفه ای ترین موسسه های طراحی و اجرای دکور های بادکنکی و سازه های بادی با بکار گیری تیمی قوی و دارای تجربه در این زمینه ، مفتخر به خدمت گذاری شما می باشد .

چون ساخت سازه های بادکنکی کاری خلاقانه و خاص می باشد ، پس استفاده از افرادی متبحر و دارای ذوق در این کار ، امری مهم و حساس است که ما به این نکته توجه بسیاری داشته ایم و از افرادی با سابقه های درخشان در پروژه های خود بهره می گیریم .

ناظر کیفی

ناظر کیفی تیم هنری تصویرساز در انواع مراسم ها از آغاز اجرای پروژه در کنار افراد انجام دهنده کار حضور دارد که باعث کنترل کیفیت و تمیز بودن کار حاصله می شود .

انواع گوناگون جشن ها از قبیل تولد ، فارغ التحصیلی ، عروسی ، افتتاحیه ها و … زیر نظر تیم کارشناس و دارای تجربه اجرا می شوند که همین امر باعث تمایز ما و رشد روز افزون پروژه های دریافتی ما می شود .

زمان بندی خدمات

موسسه هنری تصویرساز با ارائه خدمات به موقع در خدمت شماست تا بتوانید با بهترین برنامه ریزی مراسم خود را اجرا کنید .

تیم ما قبل از اجرای مراسم در محل حضور پیدا کرده و با انتخاب رنگ بندی و طراحی مناسب جشن شما باعث به موقع انجام شدن کار های پروژه در روز اصلی مراسم می شود .

همچنین قبل از اجرای پروژه بادکنک آرایی ، مشاوره های لازم درباره رنگ لباس و رنگ مورد علاقه شما جهت انجام پروژه را جویا می شویم که بتوانیم در روز اجرای سازه های بادی با دیدی دقیق سلیقه شما را پیاده سازی کنیم .

تجهیزات

تیم هنری تصویرساز از انواع بادکنک های ساده و هلیومی ، انواع گوناگون پایه ها و پولک های مختلف ، آویز های متفاوت و زیبا و همچنین انواع گل و برگ های طبیعی و مصنوعی ، سازه های منحنی مانند برای ساخت آرک های خاص و چشمگیر و … برای ساخت و اجرای دکور های بادکنکی مناسب جشن و فضای شما بهره می گیرد .